Technologia

Rodzaj bramy wjazdowej oraz furtki, zależy od naszych prywatnych upodobań. Istnieją takie, które tak bardzo wtapiają się w ogrodzenie, że praktycznie nie widać wjazdu na posesję. Inne natomiast mają taką charakterystykę, że od razu przykuwają uwagę swoim kształtem oraz zdobieniem. Należy jednak zdać sobie sprawę, że to nie wygląd jest w tym wszystkim najważniejszy.

Reklamę rzadko kiedy tworzy się z myślą o szybkim zwiększeniu sprzedaży produktu. Amerykańscy dealerzy samochodów pod koniec roku, a właściwie już w listopadzie starają się rozpaczliwie sprzedać zalegające ich place samochody różnych marek , ponieważ jest to okres, kiedy pojawiają się ich nowe roczniki (dużo lepsze efekty w podnoszeniu sprzedaży daje promocja sprzedaży ). Samo zwiększenie sprzedaży przynosi jednak krótkotrwałe skutki rynkowe. Dlatego firmy inwestują raczej w długotrwałe cele, których osiąganie nie jest wprawdzie tak spektakularne, jak sklepy pełne klientów, ale za to o wiele bardziej korzystne.

sztuczna inteligencja

Jeszcze kilkanaście lat temu pojęcie „sztucznej inteligencji” kojarzyło się przede wszystkim z filmami science fiction z lat 80. i 90. oraz z Terminatorem. Również współcześnie, ten termin wielu osobom podsuwa wizje skonstruowanych w fabrykach robotów wyglądających jak ludzie. Okazuje się, że taka wizja wcale nie jest odległą mrzonką.

walki robotów

Miłośnicy filmów „Transformers” i „Gigantów ze stali” mają poważne powody do radości. Coś, co jeszcze do niedawna było fikcją wymyśloną przez scenarzystów, niedawno stało się prawdą. Grupa naukowców i wynalazców zbudowała roboty, które następnie zostały przez nich poprowadzone do walki. Ta demonstracja pokazała, jak ogromne możliwości ma współczesna robotyka.

Go to top
Template by JoomlaShine