Nowe budynki mieszkalne przy ulicy Bydgoskich Olimpijczyków w Fordonie cieszy się dużym uznaniem. Są to niewielkie kompleksy wielorodzinne. Pokazuje to nam jednak jak duże jest zapotrzebowanie na takie inwestycje. Kameralne osiedle nie oznacza jednak, że jest nudne. Deweloper postawił na nowoczesność i funkcjonalność. Mieszkania są dwupoziomowe mają ogródki oraz tarasy na dachu. W Fordonie jest to pierwsza taka inwestycja, lecz zapewne nie jest ostatnia. W tej tematyce warto sprawdzić Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz.

Fordon ostatnimi czasy cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Bydgoszczy. Ludzie chwalą sobie dużo zieleni, dobry dojazd do centrum oraz szeroki dostęp do wszelkich potrzebnych usług. Coraz więcej nowoczesnych budynków powstaje na osiedlu Niepodległości, Przy Skarpie oraz wcześniej wspomnianej ulicy Bydgoskich Olimpijczyków.

Ostatnimi czasy do użytku przy Bydgoskich Olimpijczyków oddano ponad 100 lokali. Na chętnych nie trzeba było długo czekać – wszystko wysprzedało się w zawrotnym tempie, dlatego też planowane są kolejne inwestycje. Obecnie, póki jest jeszcze odpowiednia pogoda, trwają prace związane z zagospodarowaniem okolicznej zieleni.

Podobny budynek powstaje przy ul. Wyzwolenia, gdzie ma być jeden z najnowocześniejszych bloków w Bydgoszczy. Atrakcji dodaje okolica, gdzie znajduje się ogromna ilość zieleni oraz sąsiedztwo górek fordońskich, gdzie można aktywnie spędzić czas.

  • Jak przekształcić ogród w oazę spokoju

    Po co w ogóle dekorować swój ogród w taki sposób, że po długim dniu w pracy stał się ono s…
  • Kupno mieszkania

    Wiele osób chciałoby mieć własny dom, lecz niektórych nie stać na tak drogi wydatek. Dlate…
  • Dziecko i zdrowe zęby

    Do lamusa już odchodzi przekonanie, że zębów mlecznych się nie leczy, bo przecież i tak wy…
Load More Related Articles
Zobacz więcej od Redaktor
Zobacz więcej w Mieszkanie
Brak możliwości dodawania komentarzy

Sprawdź także

Jak działa poduszka powietrzna?

Wszyscy znamy słowo „poduszka powietrzna”, takie jak układ przeciwblokujący (w skrócie ABS…